Polska do kolorowania

18:58

Natrafiłam na świetną kolorowankę dla starszych dzieci. "Polska do kolorowania" Anny Wiśniewskiej i Joanny Babuli w przystępny i ciekawy sposób przybliża najważniejsze i najciekawsze miejsca w naszym kraju.
Autorki poświęciły każdemu województwu jedną stronę, na której oznaczyły miejsca godne uwagi. Dodatkowe strony przedstawiają Kraków, Warszawę, legendy polskie i stroje ludowe. Zadaniem dziecka jest pokolorować obiekty. Skończoną pracę można z łatwością wyrwać i powiesić na ścianie. Zadrukowana jest co druga strona, więc nie będzie dylematu, który rysunek wybrać do zawieszenia. Książka została wydana w formacie A3 dzięki czemu będzie dobrze widoczna, nie nadaje się jednak do zabrania w podróż.

Na razie z moim dzieckiem ją z namaszczeniem oglądamy i wskazujemy gdzie mieszka nasza rodzina i które miejsca znamy. Taka niepokolorowana też wygląda interesująco. Sami zobaczcie, trochę dużo tych zdjęć, ale nie mogłam się zdecydować, które strony są najciekawsze.

Może spodoba Ci się również

2 komentarze

  1. My mamy z tej serii Mapy do kolorowania. To kolorowanka z wszystkimi kontynentami wydana w podobnym stylu. Ja byłam zauroczona i moja sześciolatka również. Powolutku kolorujemy i uczymy się różnych ciekawostek o świecie:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Też ją mamy ale jakoś tak nas nie porwała jak ta, chyba musi jeszcze trochę poczekać.

      Usuń

Facebook

Instagram