meLady - dla kobiet z wartościami.

08:59

Dawno nie miałam w ręku babskiej gazety. Skutecznie odstraszyły mnie historyjki o celebrytach, pesymistyczne opowiastki i ogólna płytkość podejmowanych tematów. W tym miesiącu na rynku pojawił się nowy dwumiesięcznik, którego podtytuł brzmi ,,luksusowy magazyn kobiety z wartościami". Postanowiłam dać mu szansę.
W meLady znajdziemy to co może zainteresować kobietę: wywiady z ciekawymi kobietami, biznes, felietony o kobiecości, elegancji, sporcie, modzie, urodzie, rodzinie, kulturze, podróżach, zdrowiu i diecie oraz domu i kuchni, a to wszystko w ciekawej szacie graficznej i na eleganckim papierze. Powiecie, no dobrze - ale to już było. Gdzie ta nowość? Jest jedna rzecz, której nie znajdziecie gdzie indziej, a która robi wielką różnicę. Redaktorzy tego magazynu patrzą na kobietę całościowo, zajmują się nie tylko jej rozwojem umysłowym i cielesnym, ale również duchowym. Z artykułów przebija motto iż ,,najważniejszą wartością jest dbanie o swój wewnętrzny rozwój i piękno. Dobrze czuć się eleganckim i szykownym, ale jeszcze lepiej czuć się po prostu sobą. Nie szukajcie tu przymiotników, które was określą - szukajcie siebie, i używajcie przymiotników, by określić świat wokół was" czytamy w jednym z felietonów. Kobiety z meLady emanują pięknem i optymizmem, który udziela się czytelnikowi.

Obiecująco zapowiada się np. dział mody. Grażyna Patularska zapewnia, że nie chce powielać tej rubryki z innych gazet, w których promuje się jedynie słuszne wzorce. Stawia na indywidualnych twórców. Mam nadzieję, że dotrzyma słowa, a jej propozycje będą na miarę mojej kieszeni. W magazynie możemy przeczytać fragmenty książki ,,Potęga kobiecości" Helen Andelin oraz opowieść w odcinkach ,,I ślubuję Ci..." Justyny Tobolskiej. W kąciku kulturalnym możemy zapoznać się z propozycjami ciekawych wydarzeń muzycznych, teatralnych, wystaw i nowościach książkowych. Mam nadzieję, że ta rubryka zostanie rozszerzona, wymienienie samych tytułów to trochę mało. Pierwszy numer mnie nie zawiódł i mam nadzieję, że redaktorzy nie zejdą z obranego kursu.

Może spodoba Ci się również

1 komentarze

  1. Ooooo pierwsze słyszę! Ale fajnie, może wreszcie będziemy miały jakąś dobrą prasę dla kobiet :)
    zapraszam do siebie: fochzprzytupemblogspot.com :)

    OdpowiedzUsuń

Facebook

Instagram