Jonasz i wielka ryba.

16:13

Jonasz był izraelskim prorokiem, któremu Bóg dał wielkie zadanie. Prorok bał się go wypełnić i postanowił uciec - ale czy można uciec przed Bogiem?
Jonasz zrozumiał swój błąd dopiero podczas wielkiego sztormu. Jego kompani wyrzucili go za burtę z nadzieją, że sztorm ustanie.

,,Jonasz i wielka ryba" to przystępnie opowiedziana historia o wielkim proroku, któremu Bóg nakazał wyruszyć do Niniwy. Ilustracje Gill Guile są raczej baśniowe niż realistyczne. Tekst jest czytelny, z pogrubioną czcionką. Na co drugiej stronie znajdują się układanki z puzzli, każda z nich składa się z szesnastu elementów. Puzzle są bardzo mocno przymocowane aby nie wypadały podczas przenoszenia dlatego przy pierwszym użyciu, dziecko będzie potrzebowało pomocy dorosłego. Pod puzzlami widnieje taka sama ilustracja jak na układance. Atrakcją dla maluchów jest również rączka z dużym otworem do łatwego przenoszenia.

Publikacja jest dobrym rozwiązaniem, gdy chcemy podarować dziecku książkę i zastanawiamy się czy coś do niej dokupić. Tutaj mamy dwa w jednym i nie musimy tracić pieniędzy i czasu na szukanie jakiegoś gadżetu.
Książka recenzowana dzięki uprzejmości Wydawnictwa Święty Wojciech.

Może spodoba Ci się również

2 komentarze

  1. Puzzle - zajęcie dla malucha, po przeczytaniu opowieści o Jonaszu. Chwila oddechu dla rodzica :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nawet cztery oddechy, ponieważ są cztery układanki ;)

      Usuń

Facebook

Instagram