Mama jest piękna i chuda.

15:02

Kilka dni temu spotkała mnie bardzo miła niespodzianka. Jedna z czytelniczek bloga i uczestniczka akcji ,,Przeczytaj i podaj dalej", wraz z książką ,,Jaką żoną jestem?" przesłała mi ,,Mama jest piękna i chuda." Dagi Duke i Joanny Sztandynger. 
Książka ma niewielką objętość, ale niesie ze sobą wielką dawkę emocji. Autorki postanowiły zapytać siedem bardzo różnych kobiet o to, jak przeżywają swoje macierzyństwo. Nie wszystkie fizycznie są matkami ale wszystkie są nimi w sensie duchowym i emocjonalnym. Jedne wiedziały od zawsze, że macierzyństwo jest dla nich ważną sferą, inne odkrywały to w sobie przez lata. Bohaterki w rozdziałach: pragnę, czekam, przychodzisz, jesteś, odchodzisz, powstajesz, przedstawiają swój punkt patrzenia na macierzyństwo i rodzące się życie. Z tych opowieści bije ciepło, niesamowity spokój, pewność, że otrzymały wszystko co najlepsze choć czasem okoliczności temu nie sprzyjały. To pozytywna książka dla każdej kobiety. 

Może spodoba Ci się również

1 komentarze

  1. "Jaką żoną jestem" niestety nie dla mnie, ale jakbyś chciała puścić dalej "Mamę.." to się chętnie ustawię w kolejce :)

    OdpowiedzUsuń

Facebook

Instagram