Niezapisana opowieść + rozdanie książek

15:43

Katie, najpopularniejsza i najbogatsza aktorka na świecie, jest nieszczęśliwa i postanawia popełnić samobójstwo. Cudownie uratowana, znajduje schronienie u skromnego rybaka (który jest narratorem opowieści). Nie, to nie jest romansidło i opowieść o tym, że sława i bogactwa są be, a życie slow cacy. To historia o wiele głębsza i wielowymiarowa. Katie musi odkryć kim jest naprawdę, uporać się z trudną przeszłością i zdecydować, czy chce żyć w prawdzie. Rybak nie żyje w blasku fleszy, ponieważ uciekł o wiele dalej niż nieszczęśliwa kobieta, która burzy jego spokój i sprawia, że on też będzie zmuszony odkryć karty. Jest jeszcze stary zakonnik, który stanowi dla nich kogoś w rodzaju kierownika duchownego. Zasypuje ich trudnymi pytaniami, na które sami muszą znaleźć odpowiedź, a jak trzeba to da nawet w szczękę, dosłownie. Autor stawia również pytanie o to czym są talenty, jaką rolę powinny pełnić w naszym życiu, czy można je zatrzymać tylko dla siebie. Na końcu książki znajdują się pytania do dyskusji na tematy poruszane w tej książce. 

Charles Martin w swoich książkach pisze o trudnych historiach i poplątanych życiorysach. Stworzeni przez niego bohaterowie są prawdziwi, tajemniczy i przechodzą bolesne oczyszczenie. ,,Niezapisana opowieść" będzie interesująca zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, choć niektórzy pewnie woleliby owinąć okładkę w szary papier. 

Jeśli chcesz przeczytać książki z mojej biblioteczki, napisz w komentarzu na blogu pod tym wpisem: Poproszę ....(tytuł książki) oraz swoje imię i nazwisko, a na adres mithrimr@gmail.com prześlij adres do wysyłki. Kto pierwszy ten lepszy. Jedna osoba może poprosić tylko o jedną książkę. Jeśli ktoś się zgłosi w komentarzach, a nie poda adresu do wysyłki w ciągu trzech dni, książka przechodzi na kolejną zainteresowaną osobę. Książkę wysyłam tylko na terenie Polski. Wszystkie książki są w dobrym stanie. Zastrzegam sobie prawo do wycofania książek, jeśli nikt nie wyrazi chęci ich posiadania do 31.01.2017 roku. 
1) Mama bez komórki Rachel Macy Stafford - Odesłane
2) Jennie Douglas Preston 
- Odesłane
3) Bigos Krzysztof Petelczyc 
4) Katolicy Brian Moore - Odesłane

W artykule Kobieta i mężczyzna boska miłość są jeszcze książki do odebrania.

Może spodoba Ci się również

6 komentarze

Facebook

Instagram