Konkurs ,,Żywa woda".

10:17

28 września o godzinie 17:00 we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka odbędzie się premiera Repertuarowego Teatru Dziecięcego. W spektaklu pt. "Żywa woda" wystąpią najzdolniejsi uczestnicy warsztatów dla dzieci z rodzin wielodzietnych. Za scenariusz i reżyserię spektaklu odpowiedzialna jest Pani Katarzyna Żuczkowska.

"Żywa woda" to spektakl przeznaczony dla dzieci od lat 3. Ukazuje historię obecną we wszystkich kulturach: o uzdrawiającej i magicznej mocy czystej, nieskażonej wody. Aby zdobyć taką wodę, główy bohater musi pokonać wiele pokus i przeszkód, ale, kierowany miłością do chorej matki, zrobi wszystko, by zdobyć dla niej upragniony lek. (...) Scenariusz powstał na podstawie źródeł literackich, wśród których znalazły się: bajka Ewy Szelburg-Zarembiny "O trzech braciach i o żywej wodzie" oraz wiersz "Tęcza"; "Pani Twardowska" Adama Mickiewicza, "o krasnoludkach i sierotce Marysi" Marii Konopnickiej.

Otrzymałam dla Was podwójne zaproszenie na ten spektakl. 
Osoby, które chcą wygrać bilety, proszę o pozostawienie w komentarzach odpowiedzi na pytanie ,,Jaka jest Twoja ulubiona książka z dzieciństwa?". Swoje odpowiedzi można podawać od 22.09.2014 do 24. 09. 2014 do północy. Zwycięzce poznacie w czwartek 25 września. Laureat jest zobowiązany do przesłania swoich danych w ciągu 24 godzin od publikacji wyników.

Może spodoba Ci się również

0 komentarze

Facebook

Instagram