Konkurs

19:37


Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania książka dla pociechy ,,Dawniej i dziś. Jak żyły dzieci przed stu laty, a jak żyją dzisiaj."  Nagrodę ufundowała Marzena Watras. 

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać w komentarzach pod tym postem dlaczego to właśnie Tobie mam podarować tę książkę. Proszę też o przesłanie tego samego tekstu na mithrimr@gmail.com. Mile widziane polubienie na Facebooku lub Google+.

Wygra najciekawszy według mnie tekst.


Konkurs trwa od 12.07.2014 do 21.07.2014r. do północy. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu trzech dni od zakończenia konkursu. Zwycięzca jest zobowiązany przesłać na mithrimr@gamil.com adres do wysyłki w ciągu trzech dni od ogłoszenia wyników. Jeśli tego nie zrobi nagroda przechodzi na inną osobę. Wysyłam książkę tylko na terenie Polski.

Może spodoba Ci się również

5 komentarze

 1. „Mądra Mysz” to edukacyjna seria kwadratowych książek dla dzieci, w skład której wchodzą obyczajowe opowiadania o przygodach Zuzi, przybliżające najróżniejsze zawody książki „Mam przyjaciela…” oraz cykl pełen technicznych szczegółów „Maszyny i pojazdy”.

  Zuzia to rezolutna dziewczynka, która towarzyszy rówieśnikom w ważnych w ich życiu momentach, takich jak pierwszy dzień w przedszkolu, narodziny rodzeństwa, czy pierwsza wizyta u lekarza. Dzięki Zuzi dzieci mają szansę wcześniej poznać i oswoić nieznane sytuacje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeeeju! Książeczka świetna. Staram się zaopatrzyć biblioteczkę dla mojej córki Lenki, która ma trzy latka w takie książki, które w jakiś ciekawy sposób pozwolą jej poznawać świat, uczyć się i bawić. Zależy mi na takich egzemplarzach, które będą mieć również przyjemne dla oka obrazki, na które dzieciaki szczególnie zwracają uwagę. Czytałam trochę o "Mądrej Myszy" i nie będę ukrywać, że bardzo zależy mi na takich pozycjach. Byłaby wspaniałą cegiełką w budowaniu kolekcji mojej małej czytelniczki i kolejnym kroczkiem do rozwijania jej wyobraźni oraz wyrabiania w niej chęci poznawania świata poprzez książki, które uczą, bawią i ułatwiają naukę. Tak więc czekam niecierpliwie na wyniki i pozdrawiam . :) Marta.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zajmuję się dziećmi w świetlicy środowiskowej. Spora część z nich to szkraby w 2-4 latka. Sama bardzo lubię czytać, więc oprócz różnego rodzaju gier,zabaw,rysowania,staram się zaszczepić w nich miłość do książeczek. Dzieciaczki zdążyły już zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi w naszej małej biblioteczce książkami, a nawet z tymi, które ja,czy inni wolontariusze dla nich przynieśliśmy. Myślę,że byłyby bardzo uradowane nowym egzemplarzem, szczególnie takim,który nie tylko uczy,ale i bawi. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie przesłała Pani/Pan tej samej wiadomości na email.

   Usuń
 4. Świetny konkurs wypatrzyłam,
  więc na niego się zgłosiłam. :)
  Bardzo proszę o książeczkę,
  uszczęśliwi to córeczkę.
  Gdy recenzję przeczytałam,
  więcej kartek poznać chciałam.
  A gdy córka zobaczyła,
  to z radości podskoczyła,
  "Wygraj mamo tą książeczkę,
  będziesz czytać mi bajeczkę",
  tymi słowy poprosiła,
  aby tutaj się zgłosiła. :)
  Zatem ślicznie bardzo proszę,
  i w imieniu córki głoszę. :)

  OdpowiedzUsuń

Facebook

Instagram