Nauka i zabawa dla maluszka.

15:51

Centrum Edukacji Dziecięcej wydało serię książek dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat, w których porusza tematy takie jak co robią zwierzęta, jakie mają dzieci, przeciwieństwa oraz ,,Gdzie jest mój domek?". Książki mają kartonowe strony przecięte w połowie. W ,,Gdzie jest mój domek?" zadaniem dziecka jest dopasować zwierzę do domu, w którym mieszka. Na wewnętrznych stronach okładki znajdują się dodatkowe zadania. 

Na razie mojemu dziecku sprawia frajdę przewracanie stron, a ma ich tutaj podwójną ilość. Podczas wspólnego przeglądania naśladuję odgłosy zwierząt tak jak w ,,Księdze dźwięków", nie wiem tylko jak robią pingwiny. Wie ktoś?

Książka rozwija słownictwo, zdolności kojarzenia i umiejętności manualne. To dobry sposób na zabawę i naukę za niewielką cenę.
Może spodoba Ci się również

5 komentarze

 1. Uwielbiam takie wydania. Nie znam się za bardzo na książkach dla dzieci i zazwyczaj bardzo przypadkowo kupuję coś, co jest najrawdę fajne, ładne, wartościowe i niedrogie, ale na te książki będę z pewnością polować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W gąszczu przeróżnych książek i książeczek dla dzieci, jest coraz trudniej znaleźć coś cennego. Najlepsze w tej książce jest to, że się nie znudzi za szybko i będzie stawiała przed dzieckiem nowe zadania.

   Usuń
 2. Bardzo ciekawe książeczki ... troszkę w stylu CzuCzu Rączka pokazuje buzia naśladuje, jednak bardziej urozmaicone :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawa książka!

  Dziś znalazłam Twojego bloga, dzięki projektowi "PRzygody z książką", w którym również biorę skromny udział. Ależ tu u Ciebie perełek można znaleźć! Rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, staram się wybierać te książki, co do których jestem przekonana i sprawdziły się u nas.

   Usuń

Facebook

Instagram